.

ŠTĚŇÁTKA / PUPPIES

Očekáváme štěňátka jezevčíků drsnosrstých trpasličích /králičích !!!

Rodiče vrhu :

Pedigree vrhu:


Od tohoto vrhu očekáváme exteriérově nadějná štěňátka s pracovními předpoklady. Oba rodiče jsou plnochrupí , úspěšní na výstavách i pracovně nadaní. Mají výborné přátelské povahy.

Tatínek vrhu: CH GORDIE VORMICELLI  je mladý a velmi pracovně nadaný pes. Působí především jako rodinný pes a proto nemá tolik výstav ani zkoušek, ale i tak má již složené dvoje zkoušky a je český a slovenský šampion. Jeho pedigree je plné Interšampionů, multišampionů a pracovně vynikajících předků. Gordie má udělaný genetický test na vrozenou lomivost kostí s výsledkem NEGATIVNÍ (čistý). 

Maminka vrhu: CH BIG ELINA GOLD VARGO je naše úžasná fenečka, velice přátelská a klidná . Elinka má zatím složené ZV a BZ v II.ceně a po mateřské pauze se bude konečně chystat na další zkoušky. Je to fenka pěkného exteriéru, velmi úspěšná na výstavách, může se pyšnit titulem Šampiona Srbska, má před dokončením polského šampiona a je čekatelem českého a rakouského šampiona a také interšampiona. 5x získala titul BOB (vítěz plemene), 2 x BIG a BIS puppy na klubové výstavě.

Přijímáme rezervace na štěňátka.