.

O nás

Vítejte na stránkách naší chovatelské stanice, která se nachází v překrásné přírodě v samém srdci České republiky na Vysočině, nedaleko Jihlavy.

Naše domácnost zahrnuje dvě chovatelské stanice. Moji CHS Dreamfinder a manželovu CHS z Podjedlí. Více o nás se můžete dočíst níže. Spojení našich dvou chovatelských stanic  i životů, pro nás znamenal nový začátek a každý jsme si do manželství přivedl nějakého toho chlupáče. Manžel jezevčici Elinku a já moji věrnou australačku Sheenu a kokřici Jessinku. Jako naše dvě společná miminka jsme si následně pořídili jezevčici Sofinku a po dlouhém zvažování o pořízení pro mne nového plemene nakonec i úžasnou whippetí slečnu Sendynku. Všichni naši mazlíčci s námi žijí jako členi domácnosti ve velkém domě a mají k dispozici i prostornou zahradu a dvůr. Účastní se s námi spousty aktivit, jezdí s námi na dovolené, výlety, chodí s námi po horách, do ZOO a všude , kde to jen jde. Samožřejmě se s nimi zúčastňujeme i výstav, našich i zahraničních a jezevčí holčičky jsou připravovány pro myslivost.  Jessinka je nyní skvělou partnerkou pro našeho syna, který s ní pomalu začíná pronikat do kynologie. Naší smečku nedávno doplnily ještě dvě holčičky, jezevčík trpasličí hladkosrstý Brigitte, která bude působit v mojí CHS a fenka Německého křepeláka, která doplní smečku z Podjedlí. 


Náš tým:

ALENA BOHÁČKOVÁ - CHS DREAMFINDER, od roku 2010 jsem se zabývala úspěšně chovem plemene Australský ovčák a moji odchovanci se mohli pyšnit tituly 

MILAN BOHÁČEK - CHS z PODJEDLÍ

ADÁMEK ŠIMEK - náš nejmenší, teprve devítiletý začínající kynolog, má na starosti americkou kokřici Jessie (MultiJCH Koricockers Amazing Gift)