Sdílet
Malé svařování pozicionéru BWJ-10 z nerezové oceli automatické přesné argon obloukové svařování s 65 chuck točna AC220V
Cena
5 663.83 Kč -20 %
7 079.79 Kč
Dostupnost Skladem

Malé svařování pozicionéru BWJ-10 z nerezové oceli automatické přesné argon obloukové svařování s 65 chuck točna AC220V

Pokud máte něco jiného, pochopit, prosím, kontaktujte nás a my vám odpovíme pečlivě.

Produkt displej

Model: BWJ-10

Produktové číslo:FL2815

Vstupní napájení: AC220V

Nosnost: 10 kg/5 kg

Průměr stolu: 180 mm

Tabulka tloušťka: 9mm

Výška stolu: 280 mm

Tabulka otáčky: 2-20R/min

Flip úhlu: 0-90°

Výkon: 15W

Velikost: 270*270*280 mm

Váhy: 15kg

Poznámka: Čínský a anglický návod

Spokojenost Zákazníků:

Pokud zvolíte "prodávající způsob dopravy"(368.42 usd), pomůžeme vám zajistit přepravu po moři a doručení na vaši nejbližší přístav!

V případě přepravy po moři, po příjezdu určení přístav, kupující muset zaplatit určení přístavních poplatků (např. poplatků za manipulaci v terminálu, dokumenty, poplatky, skladovací poplatky, ect), daňové udělat, celní odbavení a vyzvednutí zboží.

Pokud si vyberete DHL / ARAMEX/ FEDEX,TNT ,UPS, ATD, pomůžeme vám zařídit zásilku prostřednictvím mezinárodní expresní a dodání přímo na vaši adresu(SLUŽBA DVEŘÍ KE dveřím)!

1)V zájmu ochrany vašich položek a vyhnout se jakékoli škody z přepravní proces, Když obdržíte balíček, Kupující by měl zkontrolovat balíčku / zboží pečlivě před podpisem převzetí zboží.

Pokud tam jsou nějaké škody, prosím, kontaktujte vaše místní ARAMEX / DHL / Fedex se zeptat stížností a reklamací, NEBO prosím, kontaktujte nás, do 24 hodin.Pak se fotografie pro poškozené stroje a balíček, okamžitě poslat zprávu na nás, my vám pomůže opravit problémy.

3)pokud máte nějaký problém, o produktu, nebo lodní dopravy, Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém.Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude dělat naše snaha vyřešit otázky.

4)vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš obchod, Pokud jste spokojeni s naším produktem a naše serveru ,po potvrzení této objednávky, Prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězd, budeme vám "PERFEKTNÍ 5 HVĚZD",

Když jste kurz přepravní doby součástí vezměte prosím mezinárodního tranzitu v úvahu.Vaše uznání, bude nás jistější, jak rozvíjet podnikání a sloužit vám lépe.

Štítky: jinslu, tig svařování, oxid prvku, čelisti soustruhu, údržba nástrojů, chuck m14, pozicionér, svařování pozicionéru, 65mm chuck, 10ml zbraň.

Nosnost 10 kg/5 kg
Moc 15W
Číslo výrobku FL2815
Model BWJ-10
Tabulka tloušťky 9mm
Poznámka Čínský a anglický návod
Hmotnost o 15kg
Příkon AC220V
Výška stolu 280mm
Typ Vertikální
Průměr stolu 180mm
Stav Nové
Číslo Modelu BWJ-10
Značka LZHZXY

Napsat recenzi

Související produkty