Sdílet
Jóga Odpor Kapely cvičení Pilates Držet Kulturistika Cross fit Posilovna Gumové Trubice, gumičky, Fitness Zařízení, Cvičení
Cena
244.20 Kč -34 %
375.56 Kč
Dostupnost Skladem

Body:

1、Snadné skladování: bar může být použit na místo činky, a to je bezpečné použití, a je vhodný pro skladování, může také udělat činka cvičení doma, cvičení zádové svaly, hýždě.

2、Snadné Použití: bar může být použit místo vytáhnout lano, to je snadnější najít pevný bod, a kotníku umožňuje rozšířit více cvičení metody.

3、Výkonné Funkce: může být použit k nahradit kroucení stroje na kroucení pasu, chránit pasu, cvičení pasu, a také tenký pas a břicho.

4、Fitness Pořadatel: Pilates tyč může pomoci při vyplňování jógy a Pilates cvičení, a to může udělat vaše držení těla více standardní, pomáhají zhubnout a formovat, a to může uplatnit svůj smysl pro rovnováhu.

5、Pohodlné Použití: bar nabízí kovové vnitřní trubky, která je robustní a odolné proti zalomení.Vnější chleba má pěnové rukojeti pro ochranu rukou.Non-slip nohy držadlo je pohodlné na ochranu a chrání kotník před napětí.To je snadné pro vás vybrat si způsob cvičení.

1.Snadné Ukládání: bar může být použit na místo činky, a to je bezpečné použití, a je vhodný pro skladování, může také udělat činka cvičení doma, cvičení zádové svaly, hýždě.

2.Snadné Použití: bar může být použit místo vytáhnout lano, to je snadnější najít pevný bod, a kotníku umožňuje rozšířit více cvičení metody.

3.Výkonné Funkce: může být použit k nahradit kroucení stroje na kroucení pasu, chránit pasu, cvičení pasu, a také tenký pas a břicho.

4.Fitness Pořadatel: Pilates tyč může pomoci při vyplňování jógy a Pilates cvičení, a to může udělat vaše držení těla více standardní, pomáhají zhubnout a formovat, a to může uplatnit svůj smysl pro rovnováhu.

5.Pohodlné Použití: bar nabízí kovové vnitřní trubky, která je robustní a odolné proti zalomení.Vnější chleba má pěnové rukojeti pro ochranu rukou.Non-slip nohy držadlo je pohodlné na ochranu a chrání kotník před napětí.To je snadné pro vás vybrat si způsob cvičení.

Specifikace:

Materiál: NBR pěna + kovové vnitřní trubky + latex tube

Velikost(cca): 91cm/35.83 v

Funkce: bar se vyznačuje činka, stahovák, veslovací stroje a další zařízení funkce, to může cvičení celé tělo, což je zvláště vhodné pro školení, boky, krásné nohy, tenké paže, odnímatelné, malé rozměry a je snadno přenosný a vhodný pro různé příležitosti.

Balení Seznam:

1 * Dlouhá Odpor Kapely Bar

Štítky: latex pro fitness, vhodné vybavit, krimpovací čerpadlo, cross fit, taneční kit, cvičení, cross fit fitness, elektrický chodec, posilovací stroj na hýždě, cvičení vybavit.

Název Oddělení Unisex
Číslo Modelu Odpor Kapela
Velikost 910mm*70mm*70mm/35.83*2.76*2.76"
Aplikace Pedal Exerciser
Barva fialová, růžová
Funkce Komplexní Fitness Cvičení
Délka 91cm/35.83" (rod),85cm/33.46"(rod)
Původ KN(Původu)
Materiál TPE + EVA

Napsat recenzi

Související produkty