Sdílet
7 Palcový Mini Čistý Rez, Průmyslový Drátěný Kartáček Z Drátu Z Nerezové Oceli Nylon Hedvábí Wenwan Kartáč Útulné
Cena
75.81 Kč -29 %
108.27 Kč
Dostupnost Skladem

Kovový kartáč velikost: celková délka je 17 cm / 7 palců.

Struska kartáč materiál: kartáč je vyroben z nerezové oceli a mědi, mosazi a je odolný.Oni zcela odstranit rez a detaily.Rukojeť je vyrobena z plastu pro snadné uchopení a ovládání.

Komfortní design svařování kartáč: design rukojeti je rovnoměrně zakřivené na štětec, a uživatel cítí pohodlně při používání, účinně snižuje rukojeti a usnadňuje použití.Konečně, tam je malý otvor, který lze zavěsit pro úsporu místa, když se nepoužívá.

Drátěné kartáče jsou vhodné pro: čištění oceli, strojů, nedokončené kovové části, skvrny od barvy, speciální koroze, bez poškození povrchu nebo jemné rysy.To může být také použit k čištění dveře, okna, posuvné dveře, dlažby, atd. (Mosazné štětiny mohou být použity k čištění nedokončené kovové části, nátěr skvrny, mastnoty, atd. Z nerezové oceli, kartáče může být použita pro čištění, kde silné čištění je nutné.)

Štítky: nálepka graf péče o děti, kalhoty gobik léto, pitbike kxd gt k 125s, nálepka cbr 1000 tank, oválné nerezové slévač, košile ariana velké turné, nepředvídatelný fasinator klobouky, nálepka stropní sklo, nálepka cbr 600f 2012.

Materiál Z NEREZOVÉ OCELI
Číslo Modelu X3452
Použití prach
Styl Ruku

Napsat recenzi

Související produkty