Sdílet
Velkoobchod Přírodní Konjac Konnyaku Želé Vlákno Face Wash Čistící Houba Listového 1 Ks Konjac Sponge Láska, Umýt obličej labutěnka
Cena
348.11 Kč
Dostupnost Skladem

10/mnoho čtyři barvy Přírodní Konjac Obličeje Houba Obličeje Listového půlkruh baby love sprcha

1) společnost se specializuje v oblasti zdraví a krásy prodeje produktů, s mnoha lety zkušeností v oboru;

2) provozní charakteristiky společnosti více druhů a zásady malé zisky, získat důvěru domácích zákazníků;

3) společnost kredit, aby smlouvy, pro zajištění kvality výrobků;

4) společnost s počet maloobchodníků a výrobců vytvořit dlouhodobě stabilní vztahy;

5) Požádat o další,Dejte nám dělat věci lépe!

Konjac, Araceae vytrvalá bylina již od starověku jako potravina a lék používaný spolu s přírodní rostliny jsou široce používány.Japonsko se domnívá, že po letech výzkumu a konjac je ideální pro kosmetické výrobky, ústní detoxikuje výrazný zeštíhlující efekt lokální čištění, péče o pleť, kůže, zvlhčování širokou škálu funkcí, je ne více než krásu sdílet.

Konjac má také absolutní bezpečnost kosmetiky a produktů osobní péče, konjac růst v 1500 ~ 2500m nadmořské výšky v horách, znečištění-free, tento produkt je čistě manuální metody přípravy, základní zárukou pro bezpečnost.

Konjac cleansing bavlna základní efekt?

1) Čištění - konjaková čistící houba slabé kyseliny vlastnosti daleko hluboko v pórech nečistot s vynikající čistící schopnost, a to i bez mýdla nebo čistící prostředek může ještě zbytky a rozklad kůže kosmetiky nebo prachu.A ona je naprosto bezpečný, bez stimulace, a to i citlivou pleť a dokonce i kojenců a malých dětí stejné péče a promyšlené;

2) péče o pleť - konjaková čistící bavlna jedinečné konjac vazivové tkáně může opravit sluncem poškozenou a křehkou pleť, a dokonce i třít těžké, bude to poškodit kůži.Obsahuje přírodní vody-retenční faktory (KGM), pro doplnění vlhkosti v prádle ve stejné době, lepší zámek vlhkost v umyty Od té doby, již umyté, pevné, suché.

3) pleť - Denní konjaková čistící houba na mytí obličeje masáž může zvýšit exfoliační účinek, brání vznik vrásek, odstranění hromadění melaninu v pokožce, které zpomalují uvolňování přírodních bělení faktor (PC), aby se kůže hladká a bílá .

4) zvlhčení - dlouhodobé užívání konjaková čistící houba, může podporovat metabolismus, podporují krevní oběh, a zásadně zlepšit kůži z vnějšku dovnitř.

Jaký je rozdíl konjac čistící bavlnu a jiné čisticí přípravky?

1) Jaký je rozdíl mezi konjac čistící bavlna a obyčejný ručník? - Používat bavlněné konjac cleansing wash, ručníky drsné a vzrušující pocit, jen úžasné pohodlí, i když na dlouhou-dlouhodobé užívání, a bez chloupků, suché a tvrdé problémy již nebudou muset cítit smrtící formaldehyd a chuti;, konjaková čistící houba kromě čistící funkce, a více péče o pleť, pleť, hydratační účinek, ručníky, nemůže být ve srovnání.Konjac cleansing sponge Pak přijde vysoká, skutečná hodnota.

2) Jaký je rozdíl mezi konjac čistící bavlnu a syntetické houby? - Syntetická houba nemůže zlomit dolů přirozeně po použití bude dávat poškození životního prostředí, konjac bavlna rostlinných vláken, a bude přirozeně rozkládají po použití, nebude nám životní prostředí může způsobit poškození; syntetická houba je jen pomocná k čištění pleti žádný vliv, konjac houba umýt pokožku, udržení, zvýšení multi-tváří odborníků.

3) použití konjaková čistící houba může již používat obličejové čistící prostředek nebo mýdlo? - Ano, pro vyšší čistotu kůže nemůže již použít čistící prostředek nebo mýdlo; čistota nižší kůže.Na konjaková čistící houba může být výrazně snížena na 2/3 množství těchto chemické čištění výrobků, a zdravější pleť.

4) použití konjaková čistící houba může rychle bělení? - Nemůže, konjac série čistící bavlny bělení efekt, ale jako zabezpečení z přírodních materiálů, není v krátkodobém horizontu, rychlost bělení, a to pouze dodržovat dlouhodobé použití, aby se zabránilo vniknutí toxinů z kořene, aby se kůže a to jak uvnitř i vně zcela zdraví a kosmetické účely.Tento produkt s těžkými kovy, aby hlasovali proti rychlé bělení silný bělicí činidlo.

Funkce

1) měkká textura je super jemný, citlivou dětskou pokožku, nemusíte se starat o, takže je snadné pro citlivou pokožku je vhodný zejména, velmi osvěžující.

2) umýt produkty těkavé lepší čisticí schopnost, a velmi ušetřit, umýt zapotřebí čistící prostředek, obvykle 1/3 částky, kterou může hrát velmi bohatý bublina na konci.

3) protože konjac slabé alkalické, pokud ne, použijte čistící prostředek, a mohou také hrát velmi dobrý čisticí účinek na kůži.

4) hlavní složkou konjac Mannan polysacharidy, takže pokožku hladkou, mají dobrý účinek na make-up odstraňovač.

5) Tradiční umýt houbou, většinou z gumy, otevřít obal bude štiplavý zápach, nepříjemné chuti.Tento produkt je zcela přírodní konjac výroby, může být zcela degradován, a přispět k ochraně Země.

Štítky: orio hdd, mga boty, tele2 4g, oring 60, tv výslovného projevů. aby, teletacs, tv mx021, ospw mtb, mg 4 pen.

Značka mušle
Původ KN(Původu)
Aplikace Tělo

Napsat recenzi

Související produkty