Sdílet
Výšivky mozaika set kráva malování diamanty kulatý hrnec diamantový malování kříž steh, ruční malba
Cena
148.13 Kč
Dostupnost Skladem

výšivky mozaika set kráva malování diamanty kulatý hrnec diamantový malování kříž steh, ruční malba Detail Produktu

- Diamond Detail

Plátno, Detail

Výrobní Kroky

1, Otevřete okno, zkontrolujte, zda stavebnice je úplná . 2, Podle barevného kódu, vyberte barvu do desky . 3, Najít symboly v obrázku, začátek vložit, dokud ji dokončit . 4. Když ji dokončíte , dát nějaké knihy na vrcholu , ať to pevněji . 5. Gratulujeme, můžete jít rámován nyní !

O Efekt, Čím větší velikost, tím lepší efekt!Každý diamant velikost : 2.5x2.5mm.Pokud je obraz je komplexní, malé velikosti, bude to velmi dobré!Pokud potřebujete velké velikosti žádné obrázky, prosím, kontaktujte nás.O Nás Naše diamond malby jsou polotovary, nezahrnují rámu.Budeme poskytovat diamond výšivky nástroje pro vaši značku.A budeme umístěn 20% více diamantů!Kvalita našeho zboží je nejlepší!Když ji dokončíte, můžete poslat fotky vašich obrazů k nám, ukážeme, že kupující po celém světě ocenit!Zpětnou vazbu, Protože vaše zpětná vazba je důležitá pro náš rozvoj podnikání, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb.To bude jen trvat 1 minutu.Děkuji!!!Pokud nejste spokojeni s produkty a služby, prosím, laskavě kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní a žádné neutrální zpětnou vazbu.Budeme se snažit v našich silách uspokojit vás.Díky!!!

Vítejte Na Návštěvu Příště !

Navštivte Náš Obchod

Štítky: lycra puntíky, lycra krátké dívky, emery kameny 400, jhm kompresor, emerson g4 tričko, lycra smartphone, lyf telefon spustit, náušnice blijery, emile halo reach.

Formulář Jeden
Diamantový Tvar KOLO
Plátno Způsob Balení Srolované
Vkládání Oblasti Plné
Vnější Obal PAPÍROVÝ SÁČEK
Rám No
Použití Multi-obrázky
Značka Vrták Lesklý
Vzor Typu Kreslený
Počet Barev 30-45
Styl Tradiční Čínská
Materiál Pryskyřice

Napsat recenzi

Související produkty