Sdílet
KN Zdraví Alisma Extrakt 20:1 Divoká Originální Premium Alisma Extrakt Prášek 200 g Doprava Zdarma
Cena
529.35 Kč -10 %
588.17 Kč
Dostupnost Skladem

[Název Produktu] Alisma Extrakt

[Produkt Zdroj]] Rhizoma Alismatis

[Hlavní Složky]] Rhizoma Alismatis Extrakt

[Extrakce Specifikace] 20:1

[Vlastnosti Produktu] Hnědý Prášek

[Obalu výrobku] 1kg/Hliníkové Fólie, Tašky, 25kg/Vlákna Mohou

[Skladovací Podmínky], Chladné, Suché, Světlo a Vysoké Teploty

[Trvání] 24 Měsíců

[Skladovací Podmínky] Tento Produkt By měl Být Uzavřené a Zastíněné, a Skladovat v Suchém, Chladném a Dobře Větraném Místě.

Xi ' an Shengqing Biotechnology Co., Ltd.Je High-Tech Podnik Specializující se na Výzkum, Vývoj a Prodej Přírodních Léčivých Rostlin, Účinné látky a Léčivé Meziproduktů.Ve Stejné Době, Jsme se Udržuje dlouhodobou Spolupráci s Mnoha Univerzitami.

Společnost Má Perfektní Extrakce, Separace, čištění a Sušení Technologie, Bohaté Zkušenosti v Přírodních Rostlinných Extraktů, a založil Perfektní poprodejní Servis Systému.Její Produkty Jsou Vyváženy do Spojených Států, Evropa, Střední Východ, Asie-Pacifik a Dalších Pět Kontinentů Mají Získal Dobrou Mezinárodní Pověst.

Společnost Pevně Věří, Že Kvalita Je Život Podniku, a "Spolehlivá Kvalita a Vysoce kvalitní Služby" Jsou Náš Závazek ke každému Zákazníkovi, jsme Vždy Zavazuje Poskytovat Zákazníkům Spolehlivé Produkty a kvalitní Služby, Které Nutně Potřebují.

Integrity, Síly a Kvality Výrobků Xi ' an Shengqing Biotechnology Co., Ltd.Byly Uznány v Průmyslu.Vítejte Přátelé ze Všech oblastí Života na Návštěvu, vedení a Obchodní jednání.Naše Výrobky Jsou Suroviny, z Rostlinných Výtažků, Které Jsou Používány Pouze jako Suroviny pro Zpracování a Produkci Hotových Výrobků, a Nejsou Vhodné pro Osobní Použití.Prosím, Přidejte si tento Produkt Podle Vzorce.Pokud Si Koupíte Tento Výrobek, Zástupce Již Známý Výrobek, Opatření a Využití Tabu.

Štítky: ženšen červený, purple jam, extrakt, jitrocel, YAM, ženšen, bioaqua prášek, pro ženšen, banán bonsai, červený kořen.

Trvanlivost 720 dnů
Certifikace ce
Původ Čína
Dodavatel Xi ' an Shengqing Biologické Technology Co., Ltd.
Pohlaví Unisex
Balení Taška Balíček
hmotnost 0.20
Nabíjení Jednotky Tašky
Značka KN Zdraví
Název Oddělení Dospělé

Napsat recenzi

Související produkty