Sdílet
Soda šťáva dávkovač nápojů, chlazení horké odšťavňovač, studený nápoj dávkovač
Cena
39 211.16 Kč
Dostupnost Skladem

soda šťáva dávkovač nápojů, chlazení horké odšťavňovač, studený nápoj dávkovač

1. koks, nápoj dávkovač stroj Výkon : 1. snadné pochopit. 2. velký LED osvětlení vzor světelný box. 3. Může být použit pro sycené nápoje a nesycené nápoje. 4. Ventily, čerpadlo, hlava, BIB čerpadla jsou dováženy, zajištění kvality. 5. Efektivní mute, energeticky úsporné festival, na ochranu životního prostředí.

2. koks, nápoj dávkovač stroj Úvod: Sycené nápoje (nealkoholické nápoje ) produkty za určitých podmínek, je plná oxidu uhličitého z nápoje, včetně sycených nápojů , sportovní nápoje a jiné nafukovací konkrétních odrůd , a to včetně oxidu uhličitého produkované fermentací nápoj sám .Sycené nápoje ( soda ), může být rozdělena do šťávy typu , druhu ovoce , cola , low-kalorie , jiný typ.Teď kondicionéry jsou integrovány soda stroje, zatímco dokončení léčby , chlazení , pórobetonu , smíšené sirup a sycené vody , atd., k pití jsou převedeny , recepty snadno upravit výrobní proces.

3. koks, nápoj dávkovač stroj pracovní princip: 1. Voda z kohoutku po filtru,zadejte do carbonizer a smíchejte s oxidem siřičitým,se stal sycené vody. 2. Sycené vody a sirup do ladění chlazení stroj nezávislý přístup. 3. Po ochlazení ,sodové vody a sirupu, vydané distribuce ventilů podle některých podíl,a stala zmrazené nápoje sycené oxidem uhličitým.

Vezměte prosím na vědomí: 1, Pokud chcete, abychom vám pomohou zajistit přepravu a dodání do nejbližšího přístavu, prosím, vyberte zásilku od moře (přístavu do přístavu); Pokud chcete, abychom vám pomohou zařídit zásilku a doručení na vaši nejbližší letiště, vyberte prosím přepravu letadlem (z letiště na letiště ) ; Pokud chcete, abychom vám pomohou zajistit přepravu a dodání na vaši domácí adresu, prosím, vyberte zásilku prostřednictvím mezinárodní expresní, jako je TNT, DHL, FEDEX (dveře ke dveřím ) ; 2, Pokud zvolíte přepravu letadlem / mezinárodní expresní, chladivo budou odstraněny před odesláním, protože to je zakázáno v letadle.Takže, budete potřebovat naplnit chladivo před použitím, více informací, budeme vás informovat, jakmile obdržíte přístroj. 3, Pokud zvolíte dopravu zdarma po moři, naše nabídka je založena na CNF obchodní podmínky!To znamená, že po příjezdu určení přístav, kupující muset zaplatit určení přístavních poplatků (např. poplatků za manipulaci v terminálu, dokumenty, poplatky, skladovací poplatky, ect), daňové udělat, celní odbavení a vyzvednutí zboží. 4, Po dlouhou dobu přepravy, přenosu, bude nevyhnutelně mít za následek chladiva reflux a jiné jevy, pokud se nový koupit smažené led stroj letěl použití může způsobit, že kompresor spálil.Takže, prosím, dát nový stroj na podlaze 12 hodin před použitím. 5, Kupující by měl zkontrolovat balíčku / zboží pečlivě před podpisem převzetí zboží.Pokud tam jsou nějaké škody, prosím, kontaktujte vaše místní TNT / DHL / Fedex se zeptat stížností a reklamací, NEBO prosím, kontaktujte nás, do 24 hodin.

Štítky: hurom, combo nůž, kotě wc, ovoce rozmačkáme stroj, cappuccino maker, koks, soda fontány, ice machin, ksun walky talky, mořská panna wc.

Montážní teplota 4-43 stupeň celsia
Kapacita Pracovní Mísy (Pohár) 2L
Chladivo r134a
Běží Aktuální 2-4.5
Výkon (W) Další
hmotnost 85kg
Certifikace ce
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu KN-KSM3
Značka Liuben
Funkce Další
kompresor power 1/3HP
Rozměry 780*670*900 mm
Ventil 3
Napětí (V) 220V
Stroj tvar může tvar
Příslušenství Další
Materiál Z NEREZOVÉ OCELI

Napsat recenzi

Související produkty