Sdílet
5KUSŮ/Lot ZIYUE RF Náramek klíč digitální Elektronické Kovové skříně, zámek magnetická rukojeť dveří zámek EM115
Cena
914.93 Kč
Dostupnost Skladem

Doprava zdarma elektrické skříně magnetický zámek Model: EM115

Funkce Úvod:

1. Naše dveře zámek má funkci odemknout dveře automaticky , při použití zápěstí karty klíč k odemknutí, dveře se odemknout automatické,takže není třeba instalovat madlo dveří.

2. Dvě otevřené řešení : jedinou kartu řešení a duální karty řešení.

3. Low power alarm připomenout, abyste změnit batterie, externí napájení, je zdarma!

4. Nastavit správu karty a karta hosta jen na skříni zámek, ale není třeba z počítače .Zvukové a světelné indikaci, když to funguje ,bule světlo shinging, když baterie je nízká.

5.Zadlabací se vrátí automaticky, když tam je překážka a bude indikovat, že je obstrukce.

6.Západka funkce.

Popis Produktu

1.Napájení: DC6V, použití 4 kusů AA baterií.Životnost je cca 1 rok. 2.Alarm Napětí: níže DV4.8V s nedostatkem napětí, indikace a lze použít asi 200 krát více. 2.Statické Napájení: 4.Dynamický Napájení: 5.Životnost baterie: za normálních okolností nemůže překročit 20.000 krát a 200 dalších, s nízkou energetickou indikace. 6.Západka délka: 15mm. 7.Dveře tloušťka: 15-30mm. 8.Pracovní teplota: -30~+70 °C , Barvy: Zlato, Stříbro 9.Zámek typy: EM4100,TK4100 ,2000EM,2000TM.

Použitelné:

Použitelné pro agenta, školy, LÁZNĚ/sauna centra, plavecký bazén, tělocvična,golfové hřiště, supermarket,hotel, společnosti, továrny, domácnosti, obchodní nápovědu, atd.

II .Stručný Úvod A Funkce:

Jedinou kartu (kartu hosta lze odemknout samostatně) nebo duální karty (karta hosta a číšník karta může odemknout současně) otevřete , můžete nastavit kdykoliv podle potřeby.

Automatické oživení funkce: není potřeba instalovat madlo dveří, stačí otevřít kartou, pak 5-7seconds později zámek se odrazí automaticky, dokonce i speciální typ dveří panty lze otevřít také hladce.Když zavřete dveře, pak skříňku uzamkne.

Nízké napětí alarm indikace funkce: pokud je napájení nižší než 4,8 V, pokaždé, když použijete kartu, kterou chcete otevřít, tam bude mít zvuk a osvětlení dvojité naznačují, že byste měli vyměnit baterii brzy v této době.

Inteligentní inteligentní válec , přiměřené struktury, zámek kombinovaný pohyb, bezpečný, stabilní a spolehlivý provoz.

Náhradní vnější nouzové napájení , v případě, že zapomenete změnit baterie můžete použít externí zdroj pro doplnění a rozsvítí se otevřít skříň dveře kartou.

Jiný druh klíčenka key /Watchband/ FOB karty pro výběr: Plast.Křemík nebo Buddha korálky, které jsou nepromokavé, odolné proti vlhkosti, odolné vysoké teplotě, korozní odolnost, snadno se přenáší, bezpečné a trvanlivé.

EM kartu k otevření dveří, odstranění nezákonného vložení karty jev.

Může realizovat Dvě úrovně řízení funkce zámek lze nastavit Správu karty, a uživatelé karet (maximálně 30ks) nebo match karetní schéma podle přání zákazníka

Zvědavýma odolné alarm indikace funkce: když zámek je otevřen v nelegální, bude to znamenat, služby personálu tím, že alarm zvuk, aby se zabránilo ztrátě majetku.

Jiný válec pro vašeho výběru: Plastové nebo kovové

Logo tisk služby v keychain pro vás zdarma.

Nouzové otevření:

a.Použít hlavní kartu k otevření

b.Použití ovládání s mechanickým klíčem k pero.Sundat reader panel a najít válec uvnitř panelu a otevřete jej s mechanickým klíčem.

c.

Použití mimo baterie box( Nouzové Powe nabídky je pro vás zdarma pro hromadné objednávky ) otevřete skříňku, když baterie je nízká.

Různé EM/RFID / M1 Zápěstí karty klíč Volitelně:

Zámek zadlabací volitelné:

Štítky: automatické kabinet zámek, elektromagnet malé, zámek vytáhnout, zámek box, 12v kabinet zámek, vačkové západky, figerprint zámek, skříň západka, brána, auto rukojeť zámek.

Typ Zámku Kabinet Zámek
Velikost 56
Číslo Modelu EM115

Napsat recenzi

Související produkty