Sdílet
DPS-770AB C 1U 770W Server Napájení pro R515 R525 bude test před odesláním
Cena
4 331.74 Kč
Dostupnost Skladem

baterie není možné odeslat , získáte základní deska bez baterie

Věnujte, prosím, pozornost : 1, Pokud mají nějaký problém, když jste obdrželi , prosím, kontaktujte nás okamžitě , vrátit pro vrácení peněz nebo změníte do 7 dní .Po 7 dnech , přijímáme pouze vrátit pro změnu nebo opravu , nepřijímají náhradu v rámci záruky . 2,Různé země mají různé Celní politiky , tak všechny daňové poplatek bude hradit kupující . 3, je-Li vrátit produkty , budeme platit za přepravní náklady pro vás , a budete platit za přepravní náklady do usa .Všechny výrobky, které budeme testovat před odesláním a balení to dobře , ale nemůžeme 100% slíbit, že pracovat po dlouhou vzdálenost, transport a vytlačování se spoustou jiných pozemků .

4, Teď pro mezinárodní lodní dopravu , mnoho lodní kurýři nejsou dodávány s baterií pro některé země, možná, že někteří kupující si základní desce bez COMS baterie na palubě , prosím, odpusťte mi , máte jen vzít si staré prkno baterie pak nainstalovat na nové desce .

Štítky: pastelové mikina, pastelové balónky, pastelové pastelky, vlasy pro vášeň twist, Pasivní Chladič, pastel goth oblečení.

Záruka 30 dní
Číslo Modelu DPS-770AB C
Stav Používá

Napsat recenzi

Související produkty