Sdílet
2020 doprava Zdarma MJ-M10-M10(10ks) Loket rovné loket potrubí, spojky hadice konektor loket typ třícestný
Cena
174.27 Kč
Dostupnost Skladem

Loket typ plastové potrubí konektor,konektor hadice,tvarovky

Vhodné pro širokou škálu aplikací ve farmaceutickém, potravin a nápojů, laboratorní, chemické zpracování a předání, a tisk a označování.

Popis produktu a výhody

1.Plastové hadice konektory

2.Hadice konektory

3.Materiál PP

4.Všechny velikosti je k dispozici

Všechny velikosti je k dispozici

Upozorňujeme, že všechny velikosti dat je pro nejmenší z průměru barb.To znamená, že tak dlouho, jak vaše hadice mimo průměr je podobná velikost výše , než to může fungovat.

Pozornost:

★ Tento produkt není jednorázové zdravotnické prostředky, volné předměty, žádné nezávislé balení, bez sterilizace (pokud je to nutné, můžete sterilizovat sami prostřednictvím vysoké teploty a vysokého tlaku nebo ethylenoxid sterilizace) pro farmaceutické, biologické experimenty s průmyslové zařízení s konektory.

★ Vzhledem k vysoké poptávce po chemických reziduí ve výrobcích v biochemických experimentech, produkty naší společnosti nejsou sterilní balení, ale žádné olovo kadmium a jiné těžké kovy škodlivé látky (může poskytnout detekce zpráva).

★ Také z tohoto důvodu,jsme není možné potvrdit, zda produkty, které jsou zasílány, aby jste byli vystaveni škodlivým látkám ve vaší oblasti.

★ Proto, jakmile naše produkty jsou vyprodané, není to moje společnost, je důvodů pro nevratné.Existuje foto rozměry pod detail produktu,Prosím, podívejte se a potvrdilo, než jste zaplatili.

Štítky: vanilková zmrzlina kniha, vestido šaty zmrzlina, sluneční brýle baby kottdo, video ame hrdinové příspěvky, žlutá nálepka mosqito, rukáv kabely modukar, tvídový oblek pritalennye, , kde koupit samolepka na zeď, rukáv dámské kašmír.

Číslo Modelu MJ-M10-M10
Technics Další
Hlava Kód Další
Značka MOJO
Materiál plastové
Typ Loket
Tvar Rovné
Připojení Příruba

Napsat recenzi

Související produkty