Sdílet
Čtyři nakládací buben pračky chladničky gumové rohože nohy pevné absorpce anti-smyk nohy univerzální zvýšená šok L2M1
Cena
105.43 Kč -29 %
150.53 Kč
Dostupnost Skladem

Hlavní Rysy

OMEZENÝ POHYB

Když je sušička nebo pračka je zcela otřesený, nebo nábytek se pohyboval, budou dělat nepříjemné zvuky.Tyto pohodlné a kompaktní polštáře může účinně snížit hluk, dát si pohodlné prostředí, a zabránit sousedé stěžovat.

UNIVERZÁLNÍ MODEL

Naším cílem je poskytovat maximální podporu pro všechny rodiny, které trpí hlukem.Proto je velikost těchto rohoží je vhodná pro většinu domácích spotřebičů a nábytek v současné době na trhu.Vnitřní kruh průměr podložky je 4,7 cm.

SNADNÁ INSTALACE

Důvodem, proč tyto rohože jsou tak dobré, je neoddělitelná od jejich snadnou instalaci.Jednoduše řečeno podpůrné nohy nábytku a domácích spotřebičů do mat k dokončení instalace.

ZASTAVIT AŽ 94,7% VIBRACÍ

Tyto anti-shake příslušenství může absorbovat až 94,7% vibrací na rovný povrch, který bude jiný, když podlaha je nerovnoměrné.Jiné komerční plastové nebo gumové podlahové rohože nemůže poskytnout stejnou úroveň ticho nebo ochranu jako tyto rohože.

VE PROSPĚCH ZVYŠOVAT

Zvýšit nábytek a domácí spotřebiče o několik centimetrů, aby usnadnila čištění a najít věci na podlaze, účinně zabránit vlhkosti a plísní.

Pomocí Metody

Nainstalujte polštář na nohy nábytku nebo domácích spotřebičů snížit hluk a účinně zabránit vlhkosti.

Specifikace:

Materiál:Guma+TPU

Barva:modrá/šedá

Obsah Balení:

Protiskluzové A protihlukové Pračka Nohy(4KS) × 1

Děkuji vám za vaši podporu!Vítejte na nákup od nás!Můžete, kontaktujte nás pro získání více detailů o zboží .Hezký den!

Štítky: koberec buben, mříž, gumové nohy, židle zásobníku, váza jarron, podložky gumové nohy lednička, 5 kubických metrů lednička, kubických stop lednička, pohyblivé nohy, lednička, formy gumové nohy, krok žebřík, gumové nohy.

Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Související produkty