Sdílet
Sklo Rostlina Kvete Vody "Feeder" Automatický Čiré Sklo Zahradě Voda Může Samostatně Zalévání Růže Design Rostlina Waterer Zařízení
Cena
31.59 Kč -44 %
56.42 Kč
Dostupnost Skladem

Sklo Rostlina kvete Vody "Feeder" Automatický čiré Sklo Zahradě Voda Může Samostatně Zalévání Růže Design Rostlina Waterer Zařízení aterial: borosilikátové sklo

Barva: růžové velké

Velikost: o 28*8 cm

Hmotnost: cca 70 g

Seznam produktů: Napájení zařízení*1

Vlastnosti Produktu: 1. Automatické zavlažování rostlin, zařízení pro zahrádkáře k použití na rušné dny a svátky.Skleněné zavlažovací koule pomalu uvolnění vody do půdy, udržet rostliny vlhké po dobu několika dnů.Žárovky jsou malé rozměry a může být použit pro malé rostliny nebo dočasné péči o zahradu.

2. Automatické zavlažovací zařízení, pro zachování zavlažování a chlazení teploty venkovní rostliny a rostliny, které vyžadují další zálivku a péči v horkém počasí.Je to skvělý asistent zahradnictví pro rostliny v květináčích a závěsné květináče, vhodné pro váš dům, terasu, zahradu a skleník, dveře, verandy, dvorek a zahrada zavlažovací systém.Elektromagnetické záření nemůže být dosaženo.

3. Zavlažovací koule jsou foukané sklo, ručně tvarované, sklo je odolný, tvar a barva se nemění pod sluncem, a je dlouhá životnost, vhodné pro vnitřní i venkovní použití.

Snadná instalace: Otevřete kohoutek, zavřít lehce, nechte vodu proudit pomalu, nalít vodu do baňky tryskou, zabalit otvor s namočeným hadříkem, zabránit trubka od být ucpané tím, pohár, dolů trubice, vložte do půdy, množství vody vytékající Závisí na kvalitě půdy.

Štítky: bluetooth mi světlo, butterfli scrunchi, betaflight f4 křídlo, motýlky, spony, beteta venega tašky, betaflight android, lepenkové krabice 46cm, auta, hračky, 10ks set, beth krásy bender.

hmotnost about 70g
Seznam produktů Napájení zařízení*1
Značka Loriver
Velikost about 28*8cm
Materiál Borosilikátové Sklo
Funkce 1 Voda Plechovky
Číslo Modelu HG16660A1
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Související produkty