Sdílet
Uxcell Skládací Reflexní Bezpečnostní Parkování Znamení, Výstražný Trojúhelník Auto Auto Silniční Nouze
Cena
228.51 Kč
Dostupnost Skladem

VYSOKÝ STUPEŇ VIDITELNOSTI

Každý výstražný trojúhelník je vyroben pomocí červené reflexní materiál poskytuje viditelnost pro ostatní účastníky silničního provozu, zda jeho den nebo noc.

POSKYTUJE BEZPEČNOST V PŘÍPADĚ NOUZE ZASTAVÍ

Uvedení této výstražný trojúhelník vně vozidla při výměně pneumatiky, nebo se podívat na motor vám řekne, ostatní vozidla pro pohyb a zabránit nehodě.

Výstražný trojúhelník je univerzální znamení o pomoc.To ujistěte se, že ostatní řidiči jsou si vědomi, že jste v potřebují pomoc, také vás chrání tím, ujistěte se, že ovladače v blízkosti vozidla postupovat s opatrností.

SKLÁDACÍ PRO SNADNÉ SKLADOVÁNÍ

Nouzový Výstražný Trojúhelník je skvělý doplněk pro všechny vozidla, havarijní soupravy.To záhyby pro snadné skladování, zda jste uložení v autě, SUV, kompaktní vůz, nebo motocykl.

ŽÁDNÉ BATERIE NEBO POŽADOVANÉ NÁSTROJE

Baterie nejsou součástí balení nebo je potřeba.Jen pop otevřít kufr, rozložte přístroj a výstražný trojúhelník je připraven k použití.Naše skládací konstrukce umožňuje snadné skladování auto a rychle nastavit, žádné potřebné nástroje.

SNADNÉ POUŽITÍ

Umístěte výstražný trojúhelník 45 metrů od vašeho vozidla, aby protijedoucí řidiče dost šanci k manévrování v případě potřeby.

Balíček zahrnuje:1 x Trojúhelník Varování Podepsat

Štítky: bezdrátové obočí zastřihovač, letní pracovní obuv dámské, popruh spovan spv 806 710, pelety stroj, krmit ryby, tričko černé gothic lebka, zesilovač signálu 4g auta, pohovka kryty selectionnel, ženy beach nosit přáteli, zesílení signálu 2s2.

Typ Položky Reflexní Proužky
Barva červená
Značka UXCELL
Materiál Plast,Kov
Rozložil Velikost 38.5 x 34 cm / 15.2
Obsah Balení 1 x Trojúhelník Varování Podepsat
Název produktu Trojúhelník Varování Podepsat

Napsat recenzi

Související produkty