Sdílet
10/100M Singlemode 1310nm 20 KM Duplex Optické Vlákno RJ45 Ethernet Media Converter
Cena
653.30 Kč
Dostupnost Skladem

10/100M Singlemode 1310nm 20 KM Duplex Optické Vlákno RJ45 Ethernet Media Converter

Produkt Podmínkou Testovány v dobrých podmínkách zaručena Zbrusu Nové, 100% nové materiály Telecom kvality.Vysoká kvalita s CE&FCC.

1 Rok výměnu a 3 roky záruky

Ušetřit Náklady Tím, Že Koupí Od Výrobce Přímo.

Funkce Vysoká spolehlivost systému a stability Aplikovat s 10 base-t, 100 base-t, 100 base-t FX a IEEE802.3 u norem, Half duplex nebo full duplex adaptivní připojení; Multimode přenosová vzdálenost až 2 km, single-mode nejdál přenosová vzdálenost může dosáhnout 120 km;

Všechny komponenty POUŽÍVÁ v zahraničí dobře známé společnosti, produktu, obvod layout vědy, silné anti-rušení schopnosti Dynamické LED označení světlo, pracovní podmínky, být jasné na první pohled, Podpora MDI/MDI - X port s automatickou flip

Podpora dvou světla úst a tři nebo čtyři elektrické úst

Vestavěný profesionální přepínání napájení, bezpečnost a stabilitu, spotřeba energie je menší než 7.5 W Podpora VLAN funkce (volitelně) uvnitř kenda kapacity nezávislý vysílač FIFO vyrovnávací paměť, podporu FIFO, aby se zabránilo ztrátě dat

Lodní Jsme loď všechny položky po celém světě zdarma přes ekonomika lodní dopravy.Všechny import cla a daní, jsou odpovědnost kupující.Položky odeslány do kupujícího na potvrdil, adresu, od pondělí do pátku (Víkend A Svátek vyloučeny), Prosím, laskavě zkontrolujte vaši doručovací adresu, pečlivě před pokladně.Pokud chcete změnit adresu, pls, laskavě kontaktujte nás,Jinak, jakákoli změna informace mohou být dodrženy po odeslání

POZNÁMKA :

Položky budou odeslány z HK;

Dodací lhůta se pohybuje od 3 do 25 pracovních dnů:

USA/Hlavní Europeancountries------10~15working dnů

Ostatní země------15~25working dnů

Naléhavá poptávka,pls druh si vybrat express, jako je DHL,UPS,Fedex a tak dále.

Protože výpis omezení, nechtěli jsme nahrát mnoho položek.

Hromadné Kupující, Prosím, Kontaktujte nás Před Nabízení! ! ! ! ! ! ! !

Záruční a Vrátí poskytujeme 1 rok výměnu a 3 roky údržbu záruky.Naše záruka se nevztahuje na zneužití, fyzické poškození, poškození vodou, ztráty, či odcizení.Všechny nákupy mohou být vráceny within14 dní od data zakoupení za plnou náhradu nebo výměnu.Všechny produkty musí být v původním stavu.Zboží, které je poškozené nebo chybějící součásti, není vratná

Kontaktujte Nás, doufáme, že jste spokojeni s naším produktem a služby, a na oplátku odmění nás s hodnocením pěti hvězdiček.Vaše pozitivní zpětná vazba bude velkou encourgement pro nás v budoucí práci.Pokud máte nějaké cenné podněty nebo nějaké problémy s naší zboží nebo dodání.Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, než dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu.Budeme odpověď na jakoukoliv otázku do 24 hodin (kromě Víkendu a Dovolené ).Pak se budeme snažit v našich silách vyřešit problém co NEJDŘÍVE.

O Nás Vítejte v našem obchodu www.dreamfinderkennel.cz!Společnost byla založena v roce 2008, Shenzhen EB-LINK technologies Co., Ltd. je přední výrobce, nabízí vlákno optického vysílače,optického patch šňůry a optických zařízení.Jeho výrobky byly dodány do oblastí, z Číny do celého světa Jsme nový prodejce na www.dreamfinderkennel.cz, nicméně, s náš velký tým, primární zdroje, nabídneme vám lepší a lepší kvalita,

Konkurenční cena a obezřetný služby.

Štítky: vlákno rj45, ethernet optické vlákno, fiber ethernet switch, fiber spínač, optický přepínač, optických médií, ethernet na optických, fiber ethernet, vlákno media, převést vlákno.

Rychlost přenosu dat 10/100M
Vlnová délka 1310nm
Místo Původu Guangdong, Čína (Pevninská Část)
Značka EB-LINK
Port RJ45*1
Číslo Modelu EB-FESM11
Typ Kabelu Singlemode
Vzdálenost 20KM
konektor duplex sc

Napsat recenzi

Související produkty