Sdílet
12KS Karbidu Wolframu, Dřevozpracující frézy,Sekačky na Dřevo Fréza pro Zahradu, Domácnost, Dřevo Nástroj Fréza Domů DIY
Cena
410.85 Kč -17 %
501.03 Kč
Dostupnost Skladem

Jméno: 12 KS dřevoobráběcí fréza sada

Balení: dřevěná krabička

Hmotnost: 487g

Nástroj pro výběr:

K dosažení účelu budete potřebovat, prosím, použijte nástroj s krátkým ostří stejně jako je to možné.V případě, že čepel je příliš dlouhý nebo tělo nástroje je příliš dlouhý, bude to způsobit vibrace a průhyb při zpracování, což vede k poškození nástroje a ovlivňují kvalitu zpracování.Doporučuje se používat nástroj, s větší rukojetí

Nástroj provozu:

1: Dřevoobráběcí fréza je speciálně navržen pro přenosné a stolní dřevoobráběcí rytí stroje, nelze použít na elektrické vrtačky, vrtací stroje a jiné stroje.

2: nástroj může jíst hladké povrchy z tvrdého dřeva, měkkého dřeva, syntetických desek, a další zpracování dřeva , Ale aby se zabránilo zpracování mědi, železa a dalších kovových materiálů a non-dřevěné materiály, jako je písek a kámen,

3: musí používat vhodné velikosti pro bundu, protože nosit je vážné, ne kolo a vnitřní otvor s kuželovou bunda nemůže poskytnout dostatečně Utáhněte silou, což způsobuje vibrace nebo kroucení rukojeti a pádu.

4: n, že nová bunda je bezpečný a spolehlivý.Když nástroj je zjištěno nerovnoměrné kontaktní stopy nebo rýhy poté, co nástroj je upnut, to znamená, že tam je skluz.Pokud se nástroj pohybuje a vnitřní otvor bunda je deformován, bunda by měla být okamžitě vyměnit, aby se zabránilo nehodám.

5: Poté, co nástroj je upnut, pokud nástroj je zjištěno, že být boun cing, když to funguje, to by mělo být okamžitě zastaveno.Opakujte upínací několikrát nechat stopka nástroje a bunda jsou v plném kontaktu, a práce je v průběhu.

6: kontakt mezi stopka nástroje a bunda by měla být dobrá , plně vložena do pláště a pevně utažené, tak, aby poskytovaly dostatečný utahovací síla na nástroj.Jen malá část je vložena do bundy.

7: operace je vhodné použít oční a ušní ochranná zařízení.

8: tělo , oblečení a jiné nečistoty nelze uzavřít na pracovní nůž

Štítky: halmark zdarma e karty, jak přípravek walmart, flir detekce úniku, irský styl saka, moderní ženy sukně, duhové trička, děti dárky bubliny, dívky dot pokrývky hlavy, dárky pro muže motor.

Model 12ks 8mm stopkou
Značka Zimir
Kategorie produktu Fréza
Materiál Slinutý Karbid
Původ KN(Původu)
Použití Domů DIY
Typ Zahradní Nářadí Dílů

Napsat recenzi

Související produkty