Sdílet
Ruční profesionální stolní kulatá nálepka láhev etiketovací stroj ,jednoduché ruční šikovný round láhev etiketovací stroj
Cena
2 396.24 Kč
Dostupnost Skladem

Jméno

Ruční Etiketovací Stroj

Etiketovací Rychlost

20-40KS/min

Moc

Ne

Nádoby Průměr

15-100mm

Velikost Štítku

v rámci 10cm

Vnitřní Průměr Štítku Válec

75mm

Vnější Průměr Štítku Válec

275mm

Velikost Stroje

50*30*33 CM

Jednotka hmotnosti

4,5 kg

INFORMACE O SPOLEČNOSTI

POŠTOVNÉ, Pokud vaše město je vzdálené oblasti, prosím, klikněte na obrázek níže, aby zaplatit další poplatek ve výši $35. Přeskočit informace, pokud vaše město a region jsou součástí běžné servisní oblasti

Po-prodej Survice:

O záruka:

1. 12 měsíců výrobce omezená záruka na vadné zboží (kromě škod po přijatých/nebo zneužití položek).Příslušenství je podpořena tři měsíce záruka.

2. Kupující je odpovědný za cla, daně a dovozní cla, které se mohou vztahovat.Nejsme zodpovědní za zpoždění způsobené celní, dovozní cla, daně nebo jiné celní poplatky.V zájmu zajištění původní standard produktu, prosím objednejte si z naší oficiální obchod.

3. Upozorňujeme, že prosím, podívejte se na daně budete muset zaplatit na místní celní úřad před nákupem pochopit dodatečné náklady budou před nákupem.Nejsme zodpovědní za zpoždění způsobené celní, dovozní cla, daně nebo jiné celní poplatky. .

4. Před podpisem balíčku, prosím, zkontrolujte, zda výrobek není poškozen během přepravy, a zkontrolujte, zda výrobek je v ní.Pokud ne, prosím odmítnout podepsat.Tak dlouho, jak budete podepsat balíček, budou považovány za příjem správného produktu

Doprava:

1: podporujeme globální přeprava

2: Naše dopravní oddělení zajistíme dodání poprvé poté, co si místo vaší objednávky.

3: Prosím zkontrolujte vaši adresu, psč, tím se urychlí dodání.

4: Služba tranzitní čas je poskytl dopravce, s výjimkou víkendů a svátků.Doba přepravy se může lišit, zejména během prázdninové sezóny.

5: Po sledování informací vyjde, expresní doručení může trvat 5-7 pracovních dnů.Pokud pošta doručí zboží, to může trvat 30-45 dní.

6: Pokud jste neobdrželi produkt po normální dobu přepravy, prosím, kontaktujte nás v čase.Budeme sledovat vaše objednávky a reagovat na vás co nejdříve.

Náhrady a vrácení zboží:

1. Máte 14 dní na vrácení to ode dne obdržení.Prosím, kontaktujte nás do 14 dnů.Pokud tato položka je ve vlastnictví vás, pro více než 14 dnů, bude to považováno za použité a nebudeme refundaci nebo nahradit.Doufáme, že se vám může pochopit.

2, všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a musíte nám poskytnout přepravní sledovací číslo, důvod pro návrat a vaše www.dreamfinderkennel.cz ID.My vám vrátíme peníze po obdržení původního zboží a balení.

Štítky: bar ubrus kulatý, keramické stolní vázy, kavárny, tabulka, wood, desce nálepka, 120 palcový kulatý ubrus, pracovní desky kuchyně, mix papíru, zrcadlo pásky, zlatý šálek, periodická tabulka sprchový závěs, doprava zdarma.

Značka SWANSOFT
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Typ Kombinace
Balíček Případ
Aplikace Domácí Sada Nářadí

Napsat recenzi

Související produkty