Sdílet
1ks Nové Náhradní Flip Shell Kryt Pro CITROEN C2 C3 C4 C5 2 Tlačítka Vzdálené Klíče FOB případě VA2 blade UNCUT hu83 žádné logo
Cena
43.35 Kč
Dostupnost Skladem

Porovnejte prosím pečlivě před uvedením pořadí

Perfektní náhrada za klíčovou s nefunkční tlačítka, flip mechanismus, kroužek na klíče držitele odřízneš, nebo opotřebovaný klíč blade můžete doslova dát své desce se nové věci, získat klíč, řez, aby se vaše auto ' s profil a můžete jít Vnitřní remote není součástí této aukce.Můžete použít vaše staré dálkové Pokud budete používat vaše staré dálkové pak není programování vyžadují.Jen ten prořezu od vás místní zámečník To je poté, co na trhu náhradní případě, Že obraz je skutečný produkt.Ne stažené z internetu Prosím, laskavě zkontrolujte čepel a umístění baterie, pokud vaše klíče mají stejný profil, bude se vešly vaše auto

Porovnejte prosím pečlivě před uvedením pořadí

To je aftermarket položky a není OEM.

Položka není přijít s jakékoliv značky, loga nebo jakékoliv značky v souladu s Ochrannými známkami Zákona z roku 1994.

Tento předmět není vyroben nebo schválen některou z výrobců uvedené v aukci výpis

Položka je prodáván výhradně pro klíč, rekonstrukce účely a není určen jako náhradní díl.není vnitra (dálkové / elektronika / transpondér čipy/baterie ) jednotky uvnitř.

Balíček zahrnuje:

1X Klíč Shell, žádné logo

Produkt Obraz:

O zásilce!

Položky jsou dodávány do 7 pracovních dnů až po úplném zaplacení je vyřešena.Pokud se nemůžete dostat vaše položky v čase,prosím, kontaktujte nás nejprve jsme wil kontrolovat a řešit to pro vás brzy.Odpovíme vám váš mail do 48 hodin normálně.někdy mají trochu zpoždění v důsledku víkend nebo dovolenou.Pokud se nemůžete dostat náš mail po 48 hodinách,zkontrolujte prosím spam nebo se obraťte na nás s dalšími mailovou adresu.

(RUSKÝ ZÁKAZNÍK, PROSÍM, VĚNOVAT POZORNOST, PŘIJÍMAČ NÁZEV POTŘEBOVAT VAŠE CELÉ JMÉNO.)

Návrat A Vrácení Peněz

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU.Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a váš projekt.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.dreamfinderkennel.cz.NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

O zpětnou vazbu

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

Štítky: c3, citroen xsara, c4, c1 nálepka, citroën ds5 kufru, c4 picasso, ds3, citroen c4 picasso kryt kolečka, citroen c4 picasso stěrače blade, c3 picasso.

R/C Funkce bez
Výrobce Číslo Dílu no
Typ Materiálu Plasty
Země/Region Výroby Automobilů Čína
Výměnu Číslo Dílu no
Další Číslo Dílu no
Přizpůsobení Ano

Napsat recenzi

Související produkty