Sdílet
16 Proužky Motocykl Nálepka, Nálepky Reflexní Nálepky Proužek Kolo, Motocykl Reflexní Pásky, Samolepky Kolo Kolo Kolo Příslušenstv
Cena
16.99 Kč -35 %
26.14 Kč
Dostupnost Skladem

16 Proužky Motocykl Nálepka, Nálepky Reflexní Nálepky Proužek Kolo, Motocykl Reflexní Pásky, Samolepky kolo Kolo Kolo Příslušenstv Specifikace: Hmotnost:10g

Velikost: 21 x 0,8 cm

Množství: 1 kus(obsahuje 8 samolepek

Jak Používat:

1.První čisté umístění kola musí být připevněna (nejlépe čistit s alkoholem, alkohol může účinně odstraní olej)

2.Tvar štítku, v porovnání s postoji, který má být připojen, obecně je třeba vložit z venku.

3.Kola jsou připojeny na obou stranách, účinek bude lepší Rysy: 1.Vysoká Kvalita: Slunci, větru a dešti a další drsné prostředí, které není snadné slábnout, vodotěsné a odolné proti opotřebení, použití na delší dobu.

2.Reflexní Technologie: Prism reflexní technologie, s řadou mikrokrystalická krychlových, což výrazně zvýšilo jas reflexe, zejména nápadné.

3.Bezpečnost na Kole: Navržen tak, aby upozornit lidi a vozidla kolem jezdce a snížit šance na kolo kolize s jinými vozidly nebo chodci.

4.Snadná Instalace: Není třeba odstranit okraj, aby se vešly a tyto pruhy přicházejí v obloucích, jen držet a přesunout na další části.

5.Použití: brzdy, kotoučové a V, brzdy (pokud je V brzdy, tak daleko, jak je to možné od brzdových destiček).Obsah balení: 2 ks(obsahuje 16 samolepky)

Štítky: ok, balíček, bisan kolo nálepka, auto samolepka motorkář, sedadla, kola, nálepka, vidlice fox, kolo ráfek samolepky, bike příslušenství obecné, kolo nálepka čisté, bike příslušenství bontrage, nálepka motorcycl.

Materiál ABS
hmotnost 10g
Použití brzdy, kotoučové a V brzdy
Značka GTUBIKE
Velikost 21 x 0.8cm
Typ Samolepky
Množství 2 ks(obsahuje 16 samolepky)

Napsat recenzi

Související produkty