Sdílet
Carving kit 3.0 kw vřeteno mini hliníkové cnc router 6060 4040 gravírování modles dřeva stroje pro měděné formy frézování
Cena
58 816.74 Kč
Dostupnost Skladem

Specifikace TE4040 kovů cnc router 1.vodní chlazení vřetene 2.HIWIN tchaj-wan železniční 3.x a z Tchaj-wanu TBI kuličkový šroub 4.nejlepší cenu

carving kit 3.0 kw vřeteno mini hliníkové cnc router 6060 4040 gravírování modles dřeva stroje pro měděné formy frézování

Obraz show, mini cnc hliníková routeru:

Parametr mini cnc hliníková routeru:

Funkce mini cnc hliníková routeru: 1. TE4040 je stolní typ CNC routeru, je nejlepší volbou pro malý kousek materiály pracovat, můžete jej použít v kanceláři nebo doma. 2. Tento mini desktop stroj je dobrý na gravírování na mosaz, hliník, plast, akryl, dřevo, MDF a jiných podobných materiálů. 3. Dovážené high-precision Kolejnice Hiwin Lineární Ložiska, plynulý pohyb, aby bylo zajištěno, že stroje nástroje, vysoce přesné. 4. Stroje s T-drážky stolu, držení materiálů s svorky, Vysoká přesnost, může pracovat na dřevo, plasty, akryl, dokonce i kov.

Vzorky z mini cnc hliníková routeru:

Pokud nechcete potvrdit, že naše stroje mohou splnit vaše požadavky, nebo ne, můžete mi říct, můžu poslat videa.Nebo můžu nechat naše továrna se vzorky podle vaší práci.Stačí opustit své kontaktní údaje.

Naše certifikáty a společnost:

Jinan TEKai Machinery Co., Ltd se nachází v high-tech průmyslu zóna, Jinan,která se specializuje na výrobu CNC a laserových strojích od roku 2005. Náš produkuje, jsou wildely prodávají v mnoha Evropských a Amerických zemích.Tyto výrobky jsou velmi populární v těchto trzích a vytvořily vedoucí postavení v řezbářství stroje pole.

RFQ: 1) Tohle je můj první čas použít tento druh TEJ1390 řezání laserem , je to snadno ovladatelný?tady je anglický manuál a průvodce video ukazuje, jak používat cnc dřevo router.Pokud máte stále problémy, které působí na stroj, můžeme vyřešit vaše problémy přes telefon nebo skype. 2) Pokud tam je něco špatně s přístrojem poté, co jsem si objednala, jak jsem to mohla udělat?Zdarma díly poslat stroj během záruční doby, pokud se stroj pokazí.Zdarma poprodejní servisní život pro stroj, prosím, neváhejte se na nás obrátit, pokud je něco v nepořádku s vaším strojem.Nabízíme 24 hodin on-line služby každý den, technickou podporu zdarma. 3) MOQ ?Naše MOQ je 1 sada stroj.Mohli bychom poslat stroj do přístavu ve vaší zemi, nebo vaší továrny přímo, informujte nás prosím vaše přístavu nebo váš podrobný adresu.Poté, co služba pro naše zákazníky: 1. 18 měsíců záruka, když váš počítač potřebovat nějaké díly, zašleme vám immdiately. 2. Náš inženýr by vás podpořit ve vašem technologie, pokud je to nutné. 3. Naše enginner by mohl sloužit víkendu i na dovolené. 4. Náš inženýr může trénovat zdarma v naší továrně. 5 Náš inženýr může sloužit 24 hodin on-line, Skype, Yahoo, QQ nebo mobilní telefon.

Jakékoliv dotazy, pls, laskavě kontaktujte s Jackem.Vítejte na zákazníky z celého světa.

Štítky: nc frézky, cnc router kit, průmyslové dřevo formovací stroj, německé cnc router, hliníkové cnc router rám, mini cnc hliník, cnc, usa cnc router, mini cnc frézku na hliník, cnc komponenty.

Číslo Modelu TE4040
CNC nebo Ne cnc
Vřeteno výkon 1,5 KW
Pracovní stůl 400x400x150mm T-drážky pracovního stolu
Kolejnice HIWIN tchaj-wan metrů kolejnic
Vhodné kov a nekov
Stěhování vysoké pricision stůl pohybu
Značka TEKAI
Vodicí kolejnice Tchaj-wan TBI kuličkový Šroub
Stav Nové
Jméno kovová cnc frézka 4040
Napětí 380v ,220v
Střídač Fuling střídače
Řídicí systém Řídící systém Mach3

Napsat recenzi

Související produkty