Sdílet
CE vysoce kvalitní ea cnc děrovací stroj s automatickou průchodka stroj
Cena
26 413.07 Kč -3 %
27 229.97 Kč
Dostupnost Skladem

Popis Automatické průchodka očka stroj

Automatické očko stroje je složen z horní-dolní s automatickým podáváním část , elektromagnetické děrování část a laserová vodící část , ect .To je automaticky řízen mikropočítačem , který může pracovat v vysokou účinnost, která může ušetřit mnoho práce .

2.Čtyři kola přenášet stroj, který se může pohybovat rukou tlačí .To také může být stanovena na pracovní desky v případě, že kola jsou odstraněny .

3.Každá sada má tři tlačítka (červené , zelené a žluté barvy) , zelené tlačítko je pro krmení , červená je pro děrování a žlutá je pro resetování .

4.Když je zapnuto napájení , vedení laserového paprsku na přední části zařízení se rozsvítí .Dvě rozdělení kbelíky poběží a doručit látku na slot pak stroj stojí .Když slot je plný tkaniny , kbelíky zastaví dodat, jak ušetřit elektřinu .

5.Stroj pracuje s elektromagnetickou sílu úder .Používá pouze elektřiny do 1% sekundu pro každé oko tlačítko .Vlevo stojí podle času použití elektřiny méně než 3walt .Takže stroj je ochrana životního prostředí , úspory energie stroje .

Funkce

1.Stroj může úder podél hadříkem volně v rychlé rychlosti .

2.Na tlačítko očí praštil tím, že tento stroj je velmi pevné a těžké otočit .

3.Vodící laser ovládá vzdálenost mezi eyebutton a pravítko .

4.Házel nemá žádné trhliny , což je velmi krásné a nemožné do boje lano .

5.Lisovací deska je navržený projekt plastu, který se nemohl dostat zrezivělé nebo nečistoty obrázek .

6.To je jedním z nezbytných zařízení pro sprej malování průmyslu .Protože jeho výhod práce, úspory , úspora času a dobrou kvalitu děrování

Podrobnosti :

Štítky: plachta stanu, vlajka stroj, ruční lis na očka, očko maker, banner, flex, očko plachtou, cnc turret, průchodka díra, LIUDU, taška plachtou.

Značka LIUDU
Typ Vysekávací Stroj
Stav Nové
Číslo Modelu SH-001
Automatický Stupeň Automatické

Napsat recenzi