Sdílet
55cm/70cm Japonský Kapr Windsock Streamer Ryby Vlajkou Draka Koi Nobori Koinobori
Cena
32.02 Kč -45 %
59.25 Kč
Dostupnost Skladem

Význam Japonské Koinobori Kapr byl vždy považován za jeho odhodlání a silnou vůli.Tento pojem kapr je symbol síly a houževnatosti může být stopován zpátky do legendy v Číně, kde se říká, že kapr může plavat proti proudu až rychle tekoucí řeky Hwang Ho, aby se stal drak.Oni jsou často zobrazeny v Japonské kresby jako je plavání nahoru vodopády nebo silné říční proudy.Po celém Japonsku, Koi Nobori se zobrazí přes yardů každé rodiny je doma, asi týden před 5. Května až týden poté.Na Japonský Chlapec je den, 5. Května každého roku tyto větrné ponožky jsou absolvovány v rámci oslav se bezpečnosti, zdraví a síle chlapců z každé rodiny v Japonsku.Barevné zraku (zejména při pohledu z rychlíku) je neuvěřitelné, jak jsou vidět rozházené po krajině. "Barevné kapr streamery" jsou slavný symbol, aby oslavili "den Dětí".Mnoho rodičů, jejich zobrazení v naději, že děti budou vyrůstat s odvahou a moudrostí.Koi=Kapr Nobori=věc jako je vlajka.

Popis: Zbrusu nový a vysoce kvalitní Této Japonské Kapry ryby vítr ponožka je také známý jako Koi Nobori nebo Koinobori.Bylo by skvělé barevné venkovní dekorace pro domov nebo perfektní námořní vlajky pro jakoukoli loď.Vodotěsné, Odolné, s drátem v ústech, Připraven k zavěšení!Materiál: Satén Velikosti: měří přibližně 27.6 palce(70 cm) dlouho o 6,7 palců(17 cm) široký na jeho nejširším místě.Měří přibližně 21,7 palců(55 cm) dlouhé, 5,3 palce(13,5 cm) široký na jeho nejširším místě.

Balení obsahuje: 1x Japonská Koinobori

Štítky: čínský drak kite, háček streamer, děti draka, kapr streamer, vlajka, vítr, kite naviják, kite windsock, instantní nudlová polévka, fly draka, kapr windsock.

Materiál Další
Příležitosti Strana
Značka MagiDeal
Číslo Modelu M0543

Napsat recenzi

Související produkty