Sdílet
DHL Loď 100ks/Lot CHUNGHOP K-100ES Univerzální A/C Dálkové Ovládání 1000 v 1 AC Controler pro Všechny Klimatizace Blistr
Cena
8 277.91 Kč
Dostupnost Skladem

CHUNGHOP K-100ES Univerzální A/C Dálkové Ovládání Regulátoru pro klimatizaci 1000 do 1 HODINY

Dvacet Let se zaměřil na oblasti dálkové ovládání, jsme profesionální dodavatel pro všechny druhy dálkové ovládání, jako jsou A/C Dálkové Ovládání, TV Dálkové Ovládání, Kombinace Dálkové Ovládání, Učení Dálkové Ovládání atd...pokud si chcete udělat své vlastní značky OEM / ODM dálkové ovládání, prosím, neváhejte nás kontaktovat zanecháním zprávy.

Barva produktu: Prosím, podívejte se s námi na tlačítko barvy pro tento model, než si místo pořadí ( Červená / Zelená) AAA baterie není součástí Produktu g.w.: 69.1 G Napájení: 2*AAA Materiál proces: ABS Rozměry Výrobku: 14*5.1*1.8 CM Balení Rozměry:

K-100ES je druh univerzální dálkový ovladač pro klimatizace, ovládání přes 1000 různých světových značek klimatizačních jednotek.

• Pomocí inteligentní digitální IC, rychlé vyhledávání a nízká spotřeba.

• Nejnovější a elegantní tvar konstrukce.

• Velký LCD displej, jasné, viz obrázek.

• Funkce digit automatické vyhledávání kódu, snadné nastavení a jednoduchá obsluha

1. Ručně plug-in klimatizace, nasměrujte dálkový ovladač na okénko přijímače infračerveného signálu na klimatizační jednotky. 2. Držte tlačítko SET (po dobu tří sekund), dokud kondicionér kód typu bliká v okně, a stiskněte tlačítko Teploty " ↑ " tlačítko a oznámení o stavu vaší klimatizace, dokud se klimatizace automaticky spustí, a poté stiskněte tlačítko OK pro dokončení nastavení.

Štítky: klimatizace dálkové ovládání univerzální, chunghop dálkové ovládání, 105k, chunghop naučit dálkové ovládání, 100w led smd, naučit dálkové ovládání univerzální, klimatizace karty, ir naučit dálkové ovládání, 104 klíč keycap, 1000 led.

Kanál 1
Použití Klimatizace
Bezdrátová Komunikace IR
Frekvence Univerzální 1000 v 1
Balíček Ano
Značka chunghop
Číslo Modelu K-100ES

Napsat recenzi

Související produkty