Sdílet
38 Ks Car Trim Nástroj Pro Odstranění Dveře Auta Panel Dash Audio Rádio Odstranění Nástroje Kit Automotive Slídit Tools Kit Auto Repair Kit
Cena
117.42 Kč -39 %
195.62 Kč
Dostupnost Skladem

Vlastnosti:

Rozsah použití

- Auto stereo instalaci nástroje pro autorádia demontáž.Ideální pro montáž a demontáž automatické dveře a okna obložení, lišty, panely, emblémy a podobné armatury, spony.Použitelné vložky, nástroje, tabulka, nástroj, konzole, ovládání audio oblasti.

- Anti-poškrábání a usnadňující práci na náhradní

- Sada nářadí se hodí jakýkoliv model auta, to by mohlo snížit oděru možnost vnitřní pronájem zdobení.S návrhem unikátní anti-poškrábání a usnadňující práci na náhradní.

- Všechny druhy nástrojů, nastavení, splnění vašich různých potřeb.Jiný tvar plastové rohy mohou pracovat pro většinu hran a složitých křivek.

- Tento nástroj kit je musí-mít pro milovníky automobilů, a to má schopnost diasssemble a opravy auta, stereo, snadné použití.

-Sada nářadí je vyrobena z vysoce kvalitního plastu a kovu materiál, je to praktické, snadné použití a přenášení, má dlouhou životnost.

Specifikace:

Množství: 7/11/13/19/38 KS

Materiál: PP+POM

Barva: Jak je znázorněno

Štítky: interiér vozu nástroj, sada nástrojů pro auto, auto nástroj, klip nástroj, rádio nástroj, výbava removal tool kit sada, panel opravy, dveře panelu nástroj, auto trim nástroje pro odebrání kit, auto interiér trim nástroj pro odstranění.

Původ KN(Původu)
Externí Testování Certifikace CCC
Název Modelu Auto Rádio Odstranění Nástroje
Typ Materiálu Plasty
Hmotnost Položky 1.2kg

Napsat recenzi

Související produkty